Екскурсія, яка мені сподобалася

...

Голосуйте за цей твір

Минулого літа ми з батьками поїхали до Чорного моря. Ми щороку намагаємося з’їздити кудись на відпочинок, і цього разу місцем нашої зупинки батьки обрали Ялту. Це приморське місто, дуже гарне, з давньою історією. Кожного року до Ялти на відпочинок приїжджає велика кількість людей не тільки з України.

Щовечора ми з батьками гуляли набережною, а зовсім поруч плюскотіло море. Легкий бриз з його боку робив повітря свіжим і запашним, а у світлі ліхтарів уся набережна виглядала просто казково. Одного дня ми каталися на канатній дорозі і з висоти пташиного польоту бачили все місто, ніби на долоні. Іншого — відвідали ялтинський зоопарк, де є такі тварини, котрих не побачиш більше ніде в Україні. А ще ми побували в Лівадійському палаці, відомому своєю історією.

Один день з двох тижнів на морі ми повністю присвятили екскурсії в Нікітський ботанічний сад. Він був заснований ще в XIX столітті, а зараз відомий на весь світ як місце, де зібрано безліч видів рослин. Насправді в ботанічному саду здається, що головні навколо не люди, а саме рослини — квіти, кущі, дерева. Дивлячись на їхню красу, потрапляєш ніби під гіпноз. Ми із задоволенням ще раз повернемося туди.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 4 = дванадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)