Думка про Україну

...

Думка про Україну 2.55/5 (50.91%) 11 голос[ов]

Україна… Наша мила Вітчизна… Квітучий, пісенний край, край рясних полів і густих дібров, ясного неба й запашної польової землі, батьківщина щирих і прекрасних людей. Століттями вона то відкривалася в неймовірному потязі до сонця, до щастя волі, і століттями захмарювалося її небо, тьмарилося її чоло від ворожих набігів, поневірянь, катувань, горя та страждань її поневолених синів і дочок.

Якщо ми хочемо бути справжніми громадянами України, ми мусимо розуміти і поважати один одного, допомагати у скруті, радіти одне за одного у щасливі хвилини і намагатися жити задля щастя і злагоди в Батьківщині. Словом, відповідати великому званню українця.

Наш народ стійкий та непереможний. У найскрутніші часи, в пору воєн та злиднів, він завжди об’єднувався задля шляхетної мети — відстояти рідну землю, не віддати її на знущання катам, зберегти надбання нашої історії та культури. Науковці, громадські діячі, представники творчої інтелігенції шукали і знаходили шляхи розв’язання проблем, відродження мови, відновлення згаслого інтересу до державності й незалежності. В народі зберігалася й розвивалася наша культура, наша мова — попри гоніння.

Я щиро вірю в невмирущість української нації. Українці надзвичайно сильний і витривалий народ, який здатен захищати себе і свою країну. Допоки вони віритимуть у себе, у свої сили, у свій потенціал, доти існуватиме й розвиватися незалежна українська держава, про неї знатиме світ і поважатиме світ її.

Я — часточка великого народу, чим по-справжньому пишаюся. Треба завжди пам’ятати, що Україна — це наш рідний дім. Земля пращурів дає силу й натхнення. Тільки тут ми можемо дихати справді на повні груди, жити на повну силу.


Завантаження...

Схожі твори

  • Любов до Батьківщини — одна з найбільших чеснот Батьківщина — найдорожче, що є в людини. Але у кожного вона своя — спекотна африканська країна, пустельна Австралія, гордовита Америка, маленьке європейське графство. Кожному мила своя […]
  • Твір на тему: «Зимові свята у моїй сім’ї» Сучасні українські сім’ї зустрічають та проводять зимові свята майже однаково, і про них досить складно скласти цікаву розповідь. Ми стали забувати про стародавні традиції святкування […]
  • Усе моє багатство — моє добре ім’я Часто кажуть: «Не посором свого імені», «Бережи своє добре ім’я», «Бережи честь змолоду». Ці прості і звичні вислови приховують глибокий філософський зміст. Поняття честі супроводжувало […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− п'ять = 1или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)