Доповідь на морально-етичну тему “Що таке подвиг?”

...

Доповідь на морально-етичну тему “Що таке подвиг?” 5.00/5 (100.00%) 4 голос[ов]
Доповідь на морально-етичну тему "Що таке подвиг?"
Кожна людина по своєму впливає на своє оточення. Оскільки людське життя складається з різноманітних дій, то деякі, найцінніші, ми вважаємо подвигами.
Прийнято, що людина є тим, що вона чинить. І подвиг для кожного має своє, відмінне від інших, значення. Це ж залежить від людини, погодьтеся. Для когось і потопаючу людину врятувати — не подвиг. А іншому подолати власні лінощі та взятися за пилососа вже за щастя, і здається, ніби подібні дії заслуговують гарненького ордена з стрічечками! Є такі ситуації, коли слід поступитися власними зручностями заради інших людей: запропонувати сісти в транспорті літньому пасажирові, відвідати хворого товариша тощо. Такі дії є виявами моральної активності, вони свідчать про небайдуже ставлення до інших і вже є маленькими подвигами.
Серед цих різноманітних людських вчинків є такі, які можна вже вважати подвигами. Подвиг, як свідчить досвід людей, – це дія, що потребує надзвичайного напруження фізичних сил, самопожертви, ризику для життя. На відміну від морального вчинку подвиг ґрунтується на тих моральних приписах, які є очевидними, зрозумілими для більшості і які не потрібно утверджувати.
В історії кожного народу є багато прикладів подвигів в ім’я свободи рідної землі. Саме такі самопожертви  мають право зватися справжніми подвигами.

Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


3 + = сімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)