Де житимуть у старості мої батьки?

...

Де житимуть у старості мої батьки? 3.00/5 (60.00%) 1 голос[ов]

Питання “Де житимуть у старості мої батьки?..” виникло у моїй голові давно, не в дитсадку звичайно, трохи пізніше, але й до сих пір не дає мені спокійно вдихнути свіже повітря… хоча, яке воно свіже, на процентів 70 складається з вихлопних газів та іншої отрути.

Навкруги сама туга. У країні хаос. Президент та інші, що на «Олімпі», так би мовити, не можуть створити лад, одні сварки. Хтось в когось вкрав корали, а хтось поцупив чи взяв у борг кларнет. От так і живемо.

Кажуть «Ми країна! Ми одна сім’я!»… Та де там одна сім’я. Рідних так не дурять, та не обкрадають… Це ж не часи пригноблення і панства в світі. Звичайно цьому аля «панству» легко живеться без квартир, будинків, але з віллами, котеджами, та ще й при цьому казати про те, що криза відступає вже. Пожили б вони в наших квартирах та на нашу зарплатню, подивились би й ми, які пісеньки лунали далі в світі.

На жаль, нічого не поробиш, одна людина не спроможна щось змінити, хоч і є повір’я в народі «хочеш щось змінити – почни з себе», не в цьому випадку. Доки не буде справедливості в світі, доти й будемо ломити собі голови про житло, про новий день.

Ми маємо самі піклуватися про себе та про своїх близьких. Не будьмо егоїстами. Життя закоротке, щоб забувати про свою сутність і про тих, хто називає нас донечками й синами, про тих, скільки б років їм не було, а будуть переживати за нас, як за п’ятирічних діточок, про тих, чиї імена звучатимуть в нашій душі довічно, про наших дорогих і любих Батьків. Тож якби там не було, а краще в тісноті та з батьками, ніж у просторі на самоті.


Завантаження...

Схожі твори

  • Улюбленець мисливців Гепард - витончена і надзвичайно спритна тварина сімейства кошачих. Він розповсюджений у Африці та деяких районах Азії, мешканець рівнинних пустель та саван. Хоч гепард і відноситься до […]
  • Віскі Віскі. В уявленні багатьох людей, які люблять дивитися вестерни - віскі міцний алкогольний напій дикого Заходу. Але це не правда, віскі існувало ще до того як Колумб відкрив Америку. […]
  • Грошові п’явки – бізнес ідея Трохи призабуті за часів розквіту традиційної медицини, п'явки зараз повернули собі колишню популярність. Вони лікують практично всі хвороби, зокрема мігрень і радикуліт. Точний механізм […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 4 = десятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)