Чи підлягає владі часу кохання? |

Чи підлягає владі часу кохання?

...

Голосуйте за цей твір

Життя-це неймовірний циклічний процес. Наше життя-це час,час який наповнений дивовижними моментами,емоціями,відчуттями. І на жаль,цей час ми маємо змогу прожити тільки раз. Одним із найпрекрасніших відчуттів у нашому неповторному житті, я вважаю відчуття кохання. Саме кохання є найсвітлішим моментом нашого буденного часу. Та,мабуть у всіх нас виникає не важке питання, чи підлягає нездоланній владі часу відчуття кохання.
На мою думку, справжнє кохання зустрічається не кожній людині у нашому житті,тим більше,що ми живемо у світі де мало місця таким світлим та високим почуттям .Таке справжнє світле кохання, може відчути тільки людина з чистим серцем та світлою душею. І мабуть ,коли двоє людей по-справжньому закохуються в один одного , тоді їхнє чисте кохання беззаперечно не підлягатиме владі часу.
Проте, якщо погоджуватися з оповіданням «Момент» Володимира Винниченка,де ясно вказано на те,що «щастя-момент», і кохання також є моментом ,після якого починається так би мовити «пошлість», можливо допуститися думки, що так воно і є.
Тож,я гадаю,щоб дізнатися чи підлягає владі часу кохання,потрібно на собі відчути це почуття.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


чотири − 3 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)