Благословенна щедрість! Все від неї…

...

Благословенна щедрість! Все від неї… 3.50/5 (70.00%) 4 голос[ов]

Щедра людина завжди щаслива. Чому так буває? Чому обличчя щедрої людини таке відкрите? І взагалі, чому ми благословляємо щедрість?

Євангельська мудрість радить нам бути щедрими, адже інколи копійка може в буквальному розумінні врятувати життя людині. Крім того, справжні скарби, за Євангелієм, треба накопичувати на небі, а не на землі. Саме та копій­чина, яку ти подав убогому на вулиці, може відкрити тобі шлях до царства небесного. Проте думати про царство небесне у сьомому класі ще трохи зарано. А от про щедрість вже слід подумати.

Що ж робить людину щедрою? Швидше за все, розумін­ня того, що всі скарби землі не коштують дорожче, ніж добрі взаємини між людьми. А ще, мабуть, природна схильність до щедрості.

Усе добро у світі людей іде від щедрості. Адже щедрість буває не лише матеріальною, а й душевною. Хто душевно щедрий, той уміє бачити у своєму співрозмовнику неповторну особистість. Звичайно, йому відповідають тим са­мим. А від душевної щедрості беруть початок інші пози­тивні якості людської вдачі: доброзичливість, здатність співчувати, доброчинність. Цілий світ можна змінити, якщо замінити злість на доброту, а жадібність на щедрість. Тоді перестануть точитися війки, а люди подивляться одне од­ному у вічі спокійно і радісно.

Благословити щедрість ми маємо ще й за те, що вона обов’язково повертається у вигляді доброго здоров’я, сімей­ного благополуччя, затишку і спокою в домівці. Щедра людина нікому не заборгувала. Але вона й не вважає, що весь світ заборгував їй. Це і є найбільший із секретів щед­рості людської.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір «Як я уявляю щастя» Кожна людина починаючи зі свого народження має право на особисте щастя у своєму житті. Але ж чому одні його отримують, а інших щаслива доля минає стороною? Та й що таке щастя для […]
  • Твір на тему: «Радість різдва». Християнська етика. 7 клас. Вже багато століть український народ святкує Різдво Христове – одне з найкращих свят, що дуже шанується нашими співвітчизниками. Різдво являє собою чудове свято, що поєднало в собі […]
  • Твір-опис процесу праці за власним спостереженням Моя мама усе життя працює швачкою і має настільки великий досвід у цій професії, що мені інколи здається, що вона навіть з закритими очами зможе працювати на швейній машині та не […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


один + = 7или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)