Біда людей єднає

...

Голосуйте за цей твір

Коли в житті якоїсь людини раптом трапляється щось погане, на допомогу їй приходять друзі. Кожен із них робить те, що в його силах, щоб якось полегшити становище друга. У цей час усі підтримують одного, наче ті мушкетери в романі А. Дюма. І якщо доведеться комусь іншому з цих друзів потрапити в скрутне становище, решта так само буде допомагати йому.

На жаль, погані речі трапляються не тільки в житті окремо взятої людини, але також в історії селища, міста. Лихо єднає цих людей, стає спільним для них, і тепер уже всі вони потребують допомоги. їм допомагають не тільки друзі, а навіть зовсім чужі люди, що живуть в інших куточках країни. Згадаймо аварію на ЧАЕС. Тоді вся країна робила все можливе, щоб допомогти постраждалим: збиралися речі, передавалися ліки, продукти, люди приймали до себе мешканців забруднених територій.

Коли лихо стає спільним для цілої країни, на допомогу приходить весь світ. Так буває, наприклад, після стихійних лих з величезними наслідками: землетрусів, цунамі, повеней, які не тільки забирають тисячі життів, але й завдають нищівних збитків. Жителі всіх куточків землі об’єднуються в бажанні допомогти людям, яких ніколи не бачили, і тоді розумієш, що разом ми — увесь світ.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


2 + дев'ять =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)