Без роботи день роком стає


Без роботи день роком стає 2.50/5 (50.00%) 2 голос[ов]

Іноді кожен із нас починає мріяти про те, як би хоч один день лишитися без занять у школі або без роботи. Ми плануємо, що робитимемо цього дня: спатимемо до обіду, дивитимемося телевізор досхочу — одним словом, будемо байдики бити. Але якщо насправді трапляється такий день, ми гарно почуваємося тільки пару годин, а потім нам починає чогось бракувати. Чого ж? Та саме того, від чого ми тікали!

Ближче до кінця чверті в мене часто з’являється лінькуватий настрій: не хочеться йти до школи, набридає домашнє завдання, трішки лякають контрольні, тому тільки й думаєш, як їх уникнути. І от минулої чверті за тиждень до канікул я захворів. Спочатку було навіть радісно, адже всі контрольні пройшли без мене, а в мене з’явилося вдосталь часу на улюблені комп’ютерні ігри та спілкування з друзями. Та вони ж не припиняли ходити до школи! Через хворобу мене не відпускали на вулицю, а комп’ютер як на зло зламався. За кілька днів мені так набридло сидіти вдома, що почало здаватися, нібито я вже рік сиджу вдома, і я тільки й мріяв про повернення до класу.

І тоді я зрозумів, що відпочинок приносить задоволення тільки тоді, коли він заслужений. Треба гарно попрацювати, щоб потім насолодитись вільним часом. А сидіння без роботи — дуже набридливе та нудне.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


шість + = 13или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)