Звідки течеш, річко-невеличка? (Складання гідронімічної легенди)

Все на світі має свій початок і кінець. Якось я подумав: а звідки бере свій початок річка, що протікає через наше місто?

Я живу в Києві, дуже люблю рідне місто і досить добре знаю його. Через Київ тече третя за розмірами річка Європи — Дніпро. Мабуть, у кожного мешканця столиці є на цій річці свій, власний куточок. Туди людина іде, коли хоче помилуватися природою. Беручи свій початок у південній частині Валдайського узвишшя, Дніпро перетинає три держави: Росію, Україну і Білорусь.

Про цю річку багато розповідав мені дідусь. Ми з ним часто бували на березі Дніпра в різну пору року і в різну погоду. Чудовий Дніпро вранці у тиху погоду! Вільно і плавно мчать його води. І дідусь мені розказав таку історію: «Є в Росії, у Смолен­ській області, селище Бочарове. Саме там починає своє життя наш Дніпро. Тонесенький ручай спускається в долину поблизу озера Гаврилівське. А через декілька сотень кілометрів, набравши силу,

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 − = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)