Втілення в образі Тараса Бульби кращих рис запорозького козака (за повістю М. Гоголя «Тарас Бульба»)

Повість М. Гоголя «Тарас Бульба» цікава для нас, українців, тим, що яскраво змальовує нам картину найславетнішої сторінки нашої історії — життя Запорозької Січі.

Легендарна Запорозька Січ існувала в XVI—XVIII століттях за Дніпровими порогами і являла собою серйозну військову силу. Потрапити в запорозьке військо було не дуже складно. Одна з головних умов для новоприбулих — сповідан­ня православної віри. А вже на Січі навчалися військового мистецтва й «січо­вого лицарства». Козаки охороняли південні кордони держави, здійснювали набіги на турецькі та польські міста.

У своїй повісті М. Гоголь розкрив перед нами картину життя запорозьких ко­заків, з любов’ю і захопленням зображуючи як їх побут, так і битви, героїчні подвиги. «Так ось вона, Січ! Ось те гніздо, звідки вилітають усі ті горді й міцні, як леви! Ось звідки розливається воля й козацтво на всю Україну!»

Тарас Бульба — головний герой однойменної повісті М. Гоголя, запорозький полковник, в образі якого втілені найкращі риси запорозького козака. Разом зі своїми синами Тарас, який бачив мету свого життя не в домашньому

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Коментарі

1 коментар до “Втілення в образі Тараса Бульби кращих рис запорозького козака (за повістю М. Гоголя «Тарас Бульба»)”
  1. CccccccAaaaaaTtttttttt коментує:

    СПс за твір

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


8 + сім =


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)