Весілля — велична народна драма

Традиційне народнопісенне й драматичне мистецтво українців має своє найвеличніше втілення — обрядове дійство під назвою “весілля”. У всіх регіонах України воно виконувалось у тій чи іншій формі, і відмінності мали яскравий місцевий колорит, притаманний тій чи іншій області.

У весіллі найцікаівішим передусім є те, що ця народна драма являє собою органічне поєднання досить різних обрядів. Воно супроводжується музикою, співом, учасники виконують діалоги й монологи тощо. Весілля можна роз­глядати як своєрідну енциклопедію українського фольк­лору. Дуже цікаво аналізувати цю драму з точки зору язич­ницьких вірувань: їх залишки можна спостерігати на кож­ному етапі дійства. Супроводжували весілля невеличкі народні оркестри.

Народна драма виразно поділяється на дії. Перша дія — заручини. Вона відбувається задовго до самого весілля — за два-три місяці. Підготовка до весілля могла три­вати також досить довго. Потім молода з дружками, а молодий з боярами співаючи ходили селом і запрошували гостей на майбутнє весілля, яке планували на неділю.

Друга дія — випікання короваю. Кожний етап цієї

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Коментарі

2 коментарі до “Весілля — велична народна драма”
 1. Лерка коментує:

  Забронировать

 2. Alena. коментує:

  *О* *О* *О*
  Величееезнее спасибііі за такий… Просто нема слів, який хороший і класний твір! Дякую дякую дякую
  і ще раз – дякую ;)
  Він настільки простий…Якраз підходить для школи, я-к-р-а-з)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


шість + 8 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)