Велич науки і знань в образі вченого Бенедикта (за романом Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан»)

Жуль Верн жив у непростий, але дуже цікавій час. У Європі розвивається наука. Успіхи і досягнення науковців швидко втілюються в життя, змінюючи його на краще. Майбутній автор також поринає в науку. Спочатку сісти за підручни­ки його примусив батько, а потім, зацікавившись, він сам із задоволенням здобуває фундаментальні знання.

Природний розум, отримані знання і безмежна фантазія перетворили простого адвоката Жуля Верна на всесвітньо відомого письменника. Він створив аб­солютно новий літературний жанр.

Деякий час Жуль Верн працював в одному із журналів. Його завдання поляга­ло в тому, щоб доступно і цікаво розповідати читачам про наукові відкриття. Са­ме тоді у письменника виникла ідея створити образ справжнього науковця. Свій задум він втілює в життя. У романі «П’ятнадцятирічний капітан» з’являється ди­вакуватий вчений, кузен Бенедикт. Мені здається, що Жуль Верн навмисне зображує його безпорадним, неуважним, щоб привернути до нього увагу читача. У свої 50 років Бенедикт забуває поїсти, не звертає

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Коментарі

4 коментарі до “Велич науки і знань в образі вченого Бенедикта (за романом Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан»)”
 1. Admin коментує:

  говно

 2. Admin коментує:

  фигня

 3. Діана коментує:

  Спасибо,мне подходит :)

 4. Ируся коментує:

  ФИГНЯ! ГОВНО! Заголовок мне понравился, загрузилась полная фигня! Где тут образ “вченого Бенедикта”, просто небольшой рассказ словами…

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


шість − 4 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)