Твір з української мови”Хто такий громадянин?!!!!”

Твір з української мови"Хто такий громадянин?!!!!"

Хто такий громадянин? Перш за все – це я, громадянин України, що народився у могутній, вільній і незалежній державі, яка ще зовсім недавно була лише складовою частиною іншої, тепер не існуючої великої держави – Радянського Союзу. Я не можу сказати, як би мені жилося в Україні під час існування СРСР, але я не маю ніякого сумніву в тому, що краще мати хоча і невелику, але незалежну і вільну Батьківщину, ніж жити пригніченим у великій державі.
Як громадянину своєї країни мені добре відомо, що історія України та її народу сягає давніх часів. Український народ добре відомий у всьому світі своєю незнищенністю та неподоланністю, а також створенням великої і могутньої єдності багатьох народів – Київської Русі, а далі й осередку протистояння с царською Росією – Запорізької Січі.
Я пишаюсь тим, що живу у такій країні. Незважаючи на те, що Україна досить молода держава, вона вже зараз ініціативна і ростить розумних нащадків, які будуть здатні підняти її на самий високий світовий рівень. Вже сьогодні наше

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


8 − два =


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)