Твір-роздум на тему: «Чому я в майбутньому хочу стати лікарем»

Твір-роздум на тему: «Чому я в майбутньому хочу стати лікарем»

Вибір майбутньої професії є одним з головних рішень на нашому життєвому шляху. Але вибрати собі справу, яка б дійсно припадала до душі, приносила задоволення і відповідала б характеру людини та її прагненням досить непросто. Деякі, провчившись у виші п’ять або шість років з часом розуміють, що обрали собі не ту справу, яка б робила їх щасливими, робила б їх не тільки щасливими, а й матеріально забезпеченими. Тому до вибору майбутньої професії треба ставитись дуже і дуже серйозно.

Наприклад, я, досить довго роздумуючи, вже зробила свій вибір і у майбутньому вирішила стати лікарем. Мабуть, більшість дівчат з дитинства бажали стати лікарем або вчителем, однак це були дитячі мрії, а з часом змінювалися погляди на життя та мрії про професію лікаря зникали. Але я вирішила стати лікарем остаточно і безповоротно.

Професія лікаря – дуже благородна і відповідальна справа, бо від лікаря залежить здоров’я, а інколи і життя людей. Люди вірять в те, що лікар їм обов’язково допоможе у будь-якому випадку і отримавши укол чи іншу допомогу, вони обов’язково видужають. Але для того, щоб бути дійсно справжнім лікарем, треба гарно вчитися,

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Коментарі

1 коментар до “Твір-роздум на тему: «Чому я в майбутньому хочу стати лікарем»”
  1. Аріна коментує:

    Початок гарний, але де кінець?

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ один = 3или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)