Твір-роздум на тему: «Брехня – рідна сестра страху»

Твір-роздум на тему: «Брехня – рідна сестра страху»

Таке поняття, як брехня – досить складне, але у будь-якому випадку це явище вважається пороком и майже ніколи не має виправдань. Але брехня все ж таки потрібна людству, бо в іншому разі вона б уже давно щезла з лиця Землі.

Іноді кажуть: «Брехня на благо чи рятування», але дійсно це так чи можна все ж таки обійтися без неї? Щодо мене, то я вважаю, що брехня однозначно є ділом недобрим. Адже коли людина бреше, незважаючи з причин і обставин, вона вводить людей в оману. Може вона хоче просто щось скрити від сторонніх, а можливо просто хоче посміятися над дурнішими, а інколи, що вже зовсім погано – використати обманутих людей у своїх цілях. А буває, що людина бреше з остраху отримати покарання. Саме у таких випадках кажуть, що «брехня – рідна сестра страху». У будь-якому разі брехню свого співрозмовника, навіть коли вона не таїть в собі користь, вже з самого початку розмови я бачу як недобрі спонукання щодо мене. Як мінімум, ця людина до мене байдужа.

Існує така собі «брехня на благо» або «брехня заради порятунку». Та я вважаю це лише виправданням і допускаю таку брехню у самих крайніх випадках. Люди іноді не говорять правди, щоб не засмучувати своїх друзів, близьких або

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− чотири = 5


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)