Твір на тему: «Зимові свята у моїй сім’ї»

Твір на тему: «Зимові свята у моїй сім'ї».

Сучасні українські сім’ї зустрічають та проводять зимові свята майже однаково, і про них досить складно скласти цікаву розповідь. Ми стали забувати про стародавні традиції святкування Нового року та Різдва Христова, і сьогодні мало хто знає, як наш народ святкував ці дні раніше. Тому я й хочу розповісти про те, як проходять новорічні свята у родині моїх бабусі та дідуся, які усе своє життя живуть у селі на Західній Україні. Я дуже люблю їздити до них відпочивати, особливо цікавий відпочинок на зимових канікулах. Та земля дуже багата традиціями і мені дуже подобається, як у західноукраїнському селі зустрічають різдвяні свята, які проходять там по-особливому і зовсім не схожі на те, як святкують ці свята у нас.
На Різдво ще вдосвіта моя бабуся розпалює піч, при чому робить вона це дванадцятьма поліннями, бо це число символізує кількість учнів Ісуса Христа. Добре розігрівши піч, бабуся починає готувати святкові страви, і кількість їх теж повинна дорівнювати дванадцяти. Серед цих страв обов’язково буде узвар, квасоля, варений горох, риба, смажена капуста, вареники, смажена або варена картопля чи гречана каша, а також гриби, зібрані у сусідньому лісі, коржі з маком, а головне – кутя, з якої і розпочнеться святкова вечеря.
Поки бабуся порається біля печі і займається приготуванням святкової їжі, дідусь виходить на двір та годує господарство. Він уважно оглядає кожну тварину, кожен куточок подвір’я, наводячи ідеальний порядок.

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 + = вісім


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)