Твір на тему: «Життя – постійна боротьба, людина в ньому – борець»

Твір на тему: «Життя – постійна боротьба, людина в ньому – борець»

Невже борці за життя виховуються в дитинстві? Ні. Все починається набагато раніше, ніж з’являється людина. Ще до народження тільки кращий досягає мети. Це боротьба за життя. Потім, ще до народження, майбутня людина бореться за місце, харчування. Це теж боротьба за існування.

Народження. Не треба розповідати, які фізичні зусилля повинен докласти малюк, який тільки з’являється на світ. Боротьба за життя!

Малюк ще не вміє тримати голівку, сидіти, повзати, ходити, говорити. Всьому цьому він навчається в процесі боротьби, боротьби за життя.

Пісочниця, дитячий сад, школа, інститут, робота, бізнес. Скрізь людина – ще малюк, потім дитина, підліток, доросла людина, бореться за гідне місце в суспільстві.

Хвороби в будь-якому віці – боротьба за існування. Доля заохочує лише тих, хто готовий перемагати. Виходить, що все наше життя – суцільна боротьба. Щодня. Щоранку ми боремося зі сном. Всі ми часто боремося зі своєї ж лінню. Деякі борються з совістю, інші – навпаки.

А раз наше життя – боротьба, і без неї ніяк, може, комфортніше переглянути своє ставлення до неї і спробувати не сприймати її

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Життя – постійна боротьба, людина в ньому – борець»”
  1. Дима коментує:

    норм соченение

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− три = 2


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)