Твір на тему: «Згаяний час – то втрачений скарб»

Твір на тему: «Згаяний час – то втрачений скарб»

Його не можна зважити або покласти в кишеню, виміряти лінійкою або загорнути в газету. Іноді його катастрофічно не вистачає, руйнуються наші плани, і важкий прес обставин деформує долі наших близьких і зовсім сторонніх для нас людей Але іноді буває й так, що його надлишок змушує нас думати про те, як би швидше позбутися від нього. Так, мова йде про час.

Фізичне і духовне життя людини дуже сильно залежить від того, наскільки вірно побудована наша система цінностей. Спробуйте дати маленькій дитині одночасно цукерку і золоте колечко або гаманець з грошима. Можливо, він візьме і те й інше, але основна увага буде зосереджена на солодкому. Дитині ще невтямки, що неїстівне, в даному випадку, має куди більшу цінність, ніж цукерка.

Нерідко і дорослі люди роблять подібну помилку, неправильно оцінюючи життєву ситуацію, людей, матеріальні і духовні цінності. Багато разів протягом життя нам потрібно знову і знову робити переоцінку і вносити зміни у вироблену нами

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Згаяний час – то втрачений скарб»”
  1. днил коментує:

    ппрррр

  2. максим коментує:

    клас

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = триили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)