Твір на тему: «Я обираю тверезе життя»

Твір на тему: «Я обираю тверезе життя»

«Твереза людина – щаслива сім’я.

Тверезі діти – здорове суспільство.

Тверезий народ – світле майбутнє!»

Тверезість належить до найкращих природних якостей людини, яка важлива не тільки особисто для неї, але й для її сім’ї і в цілому для суспільства. Тверезість – це збереження чистоти розуму, чистоти серця від поганих помислів та вчинків, це спроможність бачити світ ясними очима. Тверезість в першу чергу забезпечується відмовою від стереотипів про необхідність алкоголю у житті людини.

Сьогодні існує багато організацій та громадських об’єднань, які, усвідомлюючи критичний стан сучасного суспільства, пропагують тверезий спосіб життя. Такі організації лише пропагують, але нікому не нав’язують тверезий світогляд, тому вибір залежить виключно від кожного з нас.

Сьогодні кожна людина має право отримувати правдиву інформацію при шкоду алкоголю і спроможна зробити свідомий вибір на користь тверезого і здорового образу життя. В сучасному суспільстві вживання алкоголю несумісне з повноцінним існуванням. Алкоголь руйнує сім’ї, підриває суспільні відношення і є основною причиною деградації людини і суспільства.

Тверезий стан і тверезий світогляд сьогодні вважається однією з найголовніших цінностей у житті людини. Тверезий образ життя є єдиною альтернативою запрограмованості

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Я обираю тверезе життя»”
  1. Януш коментує:

    Thanks

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 + три =


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)