Твір на тему: «Власні висловлювання про дружбу»

Твір на тему: «Власні висловлювання про дружбу»

Про дружбу складено багато віршів, пісень і легенд, бо у кожної людини є друзі і саме завдяки справжній дружбі людина спроможна проявити кращі риси свого характеру. Мабуть, кожен з нас пам’ятає слова з пісні В. С. Висоцького: «Якщо друг виявився раптом, і не друг, і не ворог, а так…». Він дуже точно помітив, що буває й так, коли друг виявляється зовсім не другом, а сторонньою байдужою людиною. Але як же зрозуміти, що людина, яка нібито живе твоїми сподіваннями і твоїми інтересами, дійсно готова на самопожертву заради тебе, як то кажуть – в вогонь та й воду?

Наприклад, обставини, в яких товариш рятує товариша від вірної смерті, трапляються досить рідко. А ось різні дрібні неприємності трапляються з кожним з нас достатньо часто, і визволити з цин неприємностей частіше усього можуть саме наші друзі. Саме в цих дрібницях проявляються найкращі взаємовідносини, з’являються справжні друзі. Наприклад, на вулиці погана погода, ви захворіли і з високою температурою лежите в ліжку. А сходити за ліками нікому. Звичайно, можна дочекатися повернення з роботи мами і тата, можна перемогти слабкість і самому сходити в аптеку, а можна

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − = вісімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)