Твір на тему: «Поема «Давня казка» як поетичний маніфест Лесі Українки».

З давніх-давен література і поезія відігравала важливу роль в житті суспільства. З самого раннього віку ми чуємо колискові пісні та народні твори, які протягом віків створювали наші талановиті співвітчизники. Ми можемо навіть не помічати, але поезія супроводжує нас усе життя. Саме тому майже всіх поетів хвилює їх призначення та їх вплив на життя простого народу.
Видатна українська поетеса, добре відома далеко за межами нашої країни, наприкінці XIX століття написала поему «Давня казка». Цей твір написаний на диво просто для сприйняття читачів, але проблеми, які виписує в поемі авторка, простими ніяк не назвеш.
В центрі поеми Леся Українка відобразила поета, який за допомогою своїх пісень висловлює самі заповітні мрії свого народу про свободу, незалежність та щастя.
«І не був поет самотнім, –
До його малої хати
Раз у раз ходила молодь
Пісні-слова вислухати.»
Спираючись на велику любов людей до співця, відображеного в поемі, можна зробити висновки, що він був дуже талановитий. Одного разу він навіть написав поему на замовлення. За допомогою цієї поеми лицар Бертольдо зміг висловити свою любов и завоювати серце своєї коханої. Але вірші талановитого поета відіграли велику роль не тільки в житті Лицаря Бертольдо В них розповідалося про життя простого народу, тому й народ платив йому своєю любов’ю, запам’ятовував та весь час повторював його вірші.
«Співці по місті ходять
І піснями люд морочать,
Все про рівність і про волю
У піснях

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Поема «Давня казка» як поетичний маніфест Лесі Українки».”
  1. наталя коментує:

    клас

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 9 = чотирнадцять


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)