Твір на тему: «Перемагають лише сильні»

У сучасному світі людина має можливість повною мірою задовольнити всі свої базові потреби, для цього не потрібно величезної праці або непосильних зусиль. У той же час людина залишається людиною, вона не може просто так сидіти на місці, проживати своє життя і спокійно доживати до своєї закономірної смерті. Кожному необхідний сенс, призначення, щось велике, до чого можна прагнути. Але на шляху до великого успіху кожному потрібні невеликі стимули, зазвичай такими стимулами бувають перемоги. Перемога дає людині можливість нетривалого, але все-таки тріумфу, вона доставляє приємні моменти в житті. Але потрібно розуміти, що перемога однієї сторони означає поразку іншої сторони, тому, щоб перемогти, обов’язково необхідно бути сильним.

Щоб якомога частіше перемагати, потрібно бути сильним. Але не варто думати, що мається на увазі сила одного лише тіла. Світ знає безліч прикладів того, як сильні фізично люди поступалися, терпіли поразки і виявлялися на узбіччі життя. У цьому немає абсолютно нічого дивного, якщо аналізувати світ мудро і неупереджено. У сучасному світі люди міряються не силами своїх тіла, а силами своїх розумів. Сильні світу цього – впливові політики і бізнесмени, талановиті вчені і багато інших навряд чи б змогли вистояти хоча б один раунд бою з професійним боксером. Немає жодних сумнівів,

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім + = 13или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)