Твір на тему: «Необхідність особистої свободи для гармонійного розвитку людини» за повістю М. Коцюбинського «Дорогою ціною»

Твір на тему: «Необхідність особистої свободи для гармонійного розвитку людини» за повістю М. Коцюбинського «Дорогою ціною»

Повість видатного українського письменника М. Коцюбинського «Дорогою ціною» розповідає про важке життя українського народу у XIX столітті. Головними героями повісті є молоді люди – Остап і Соломія, доля яких була достатньо типовою для того часу. Українські селяни, довгі роки перебуваючи у неволі, загнані та знесилені, все ж таки не бажали миритися зі своїм становищем. Знаходилися сміливці, які не бажали до кінця життя залишатися під панським ярмом. Багато селян у ті часи бігло у дальні краї, рятуючись від кріпацтва та знущань, і обирали вони для вільного життя Дунай. Нажаль, і там селяни не могли себе відчувати у небезпеці і спокою, бо пани ловили втікачів, і якщо і не засилали їх до Сибіру, то повертали до маєтку і там ще більше з них знущались. І невідомо, що було краще – загинути, відчувши себе вільним чи залишатися на все життя безправним кріпаком.

Головні герої повісті «Дорогою ціною» дуже кохали один одного, але розуміли, що не отримають бажаного сімейного щастя, залишаючись під владою панів. Оскільки для хазяїнів вони були лише звичайним живим товаром, то

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Коментарі

3 коментарі до “Твір на тему: «Необхідність особистої свободи для гармонійного розвитку людини» за повістю М. Коцюбинського «Дорогою ціною»”
  1. anna коментує:

    дуже класний твір рекомендую прочитати

  2. аня коментує:

    класний твір рекомендую прочитати всім!!!!!

  3. Оля коментує:

    Клас) Те що треба!

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім − 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)