Твір на тему: «Необхідність особистої свободи для гармонійного розвитку людини» за повістю М. Коцюбинського «Дорогою ціною»

Твір на тему: «Необхідність особистої свободи для гармонійного розвитку людини» за повістю М. Коцюбинського «Дорогою ціною»

Повість видатного українського письменника М. Коцюбинського «Дорогою ціною» розповідає про важке життя українського народу у XIX столітті. Головними героями повісті є молоді люди – Остап і Соломія, доля яких була достатньо типовою для того часу. Українські селяни, довгі роки перебуваючи у неволі, загнані та знесилені, все ж таки не бажали миритися зі своїм становищем. Знаходилися сміливці, які не бажали до кінця життя залишатися під панським ярмом. Багато селян у ті часи бігло у дальні краї, рятуючись від кріпацтва та знущань, і обирали вони для вільного життя Дунай. Нажаль, і там селяни не могли себе відчувати у небезпеці і спокою, бо пани ловили втікачів, і якщо і не засилали їх до Сибіру, то повертали до маєтку і там ще більше з них знущались. І невідомо, що було краще – загинути, відчувши себе

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Коментарі

3 коментарі до “Твір на тему: «Необхідність особистої свободи для гармонійного розвитку людини» за повістю М. Коцюбинського «Дорогою ціною»”
  1. anna коментує:

    дуже класний твір рекомендую прочитати

  2. аня коментує:

    класний твір рекомендую прочитати всім!!!!!

  3. Оля коментує:

    Клас) Те що треба!

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять + = 8


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)