Твір на тему: «Моя мама»

Твір на тему: «Моя мама»

Мати, мама, матуся – скільки спогадів викликає це слово у кожного з нас. Мама – це перше слово, яке вимовляє у своєму житті людина. Мама – це невід’ємна і найдорожча частина кожного з нас, адже саме мати більше інших впливає на свою дитину, а головні якості людської особистості закладаються ще до народження, в утробі матері.

І якщо дитина відчуває вже в той час турботу мами, відчуває, що вона бажана і кохана, то на світ вона обов’язково з’явиться здоровою, спокійною і щасливою. А коли плаче мати, то плаче і її дитя, яке дуже чутливо відчуває, що коїться з її найріднішою людиною. Дитина, зв’язана з мамою невидимим зв’язком, так само, як і мама, вона страждає, нервує і переживає. Але минає час, і вже мама, навіть на відстані, відчуває ті ж самі почуття, що і її дитина.

Все це доводить безперечний нерозривний зв’язок дитини і матері, який з’являється ще до її народження. Тому не дивно, що мати має величезне значення у житті будь-якої людини. Історично так склалося, що у сім’ї жінка грає важливу роль берегині домашнього вогнища. Вона піклується про дітей, створює у оселі тепло і затишок. Були часи, коли сімейні жінки зовсім не працювали, а займалися домашнім господарством і вихованням дітей. Вони вважали, що подібний спосіб

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 6 = тринадцять


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)