Твір на тему «Моя мала батьківщина»

Твір на тему «Моя мала батьківщина»

Що ж таке батьківщина? Наскільки мені зрозуміло, це слово утворене від слів «рідний», «рідня». Виходить, батьківщина – рідний край, країна, місто чи село. Це місце, де ти народився і виріс. Це місце, де пройшло твоє дитинство, де залишилися твої друзі, а може, і перше кохання.

Ніщо на землі не може бути ближче, миліше, ніж мала батьківщина. У кожної людини є своя батьківщина. В одних – це велике місто, у інших – маленьке сільце, але всі люди люблять її однаково. Для мене слово «Батьківщина» означає щось дуже дороге, улюблене, цінне, заради якого можна померти! Таким місцем є село. Я народилася і виросла тут. Село – це моя батьківщина, і цим я пишаюся.

Батьківщина не обов’язково повинна бути великою. Це може бути який-небудь куточок вашого міста, селища. В мене є своє улюблене містечко. Це величний ліс. На всій землі важко знайти куточок прекрасніше цього, бо взимку ліс перетворюється, стає таємничим, чарівним, казковим. Особливо він гарний

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)