Твір на тему «Моя мала батьківщина»

Твір на тему «Моя мала батьківщина»

Що ж таке батьківщина? Наскільки мені зрозуміло, це слово утворене від слів «рідний», «рідня». Виходить, батьківщина – рідний край, країна, місто чи село. Це місце, де ти народився і виріс. Це місце, де пройшло твоє дитинство, де залишилися твої друзі, а може, і перше кохання.

Ніщо на землі не може бути ближче, миліше, ніж мала батьківщина. У кожної людини є своя батьківщина. В одних – це велике місто, у інших – маленьке сільце, але всі люди люблять її однаково. Для мене слово «Батьківщина» означає щось дуже дороге, улюблене, цінне, заради якого можна померти! Таким місцем є село. Я народилася і виросла тут. Село – це моя батьківщина, і цим я пишаюся.

Батьківщина не обов’язково повинна бути великою. Це може бути який-небудь куточок вашого міста, селища. В мене є своє улюблене містечко. Це величний ліс. На всій землі важко знайти куточок прекрасніше цього, бо взимку ліс перетворюється, стає таємничим, чарівним, казковим. Особливо він гарний в морози. Дерева, укриті теплим інеєм, наче завмерли в очікуванні дива. Сніг на сонечку переливається, ніби гора алмазів. Якщо в цей момент загадати бажання, воно обов’язково збудеться. Влітку я

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім + = 11или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)