Твір на тему: «Мої враження від «Слова о полку Ігоревім»

Твір на тему: «Мої враження від «Слова о полку Ігоревім»

Знамените “Слово о полку Ігоревім” автор присвятив походу проти половців, вчиненого в тисячу сто вісімдесят п’ятому році. Оповідання глибоко зв’язується з культурою народу, мовою і звичаями. У свою чергу автор намагається здійснити передачу своєї оцінки становища на землі Руській як оцінки всього народу. Я вважаю, що у автора, який до цих пір, до слова, достеменно невідомий, незалежна позиція патріота своєї держави. Твір присвячено всьому руському народу, землі та природі.

Автор звертається із закликом до князів, щоб ті захищали землю Руську, звертається до всіх, щоб об’єдналися, адже зовнішня небезпека близька як ніколи. Крім цього є заклик до захисту непомірної праці народу на Русі. При читанні “Слова о полку Ігоревім” відчувається, як автор переживає за свою Батьківщину. Він відчуває, мислить і живе Руссю. Інша давньоруська література не схожа на “Слово о полку Ігоревім”. В один час подейкували про те, що цей твір є фальсифікацією, зробленої в кінці вісімнадцятого століття, але сучасне наукове співтовариство повністю відкидає ці припущення, і не дарма, адже воно входить до числа найбільших досягнень епосу Європи середніх віків.

До нашої уваги автор надав історію народу, яку передали ще наприкінці дванадцятого століття. Ряд поворотів у сюжеті ґрунтується на тому, як інтерпретувати “темні місця”. Я думаю, кожен з нас прочитав “Слово о полку Ігоревім” і знайшов у ньому щось своє. З точки зору історії можна почерпнути цікаві факти і зробити відповідні висновки.

Якщо дивитися з точки зору простого читача, то твір

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім + 5 =


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)