Твір на тему: «Мої роздуми над образом Прометея»

Твір на тему: «Мої роздуми над образом Прометея»

Протест проти зла і несправедливості, проти деспотизму і жорстокості царів, боротьба грецького народу за свободу і незалежність, за права людини на розумову і фізичну працю, на відкриття та досягнення в різних галузях культури – ось основні питання, які піднімав у своїх творах відомий давньогрецький драматург Есхіл. У своїй творчості він відбив цілий етап становлення афінської держави. Це був героїчний час, – тому й трагедії великого драматурга наповнені героїкою, звеличенням подвигів в ім’я народу, в ім’я людства.

Одним з найяскравіших образів, створених автором, став образ Прометея, героя трагедії «Прикутий Прометей». За давнім міфом, Прометей зважився протистояти грізному Зевсу: викрав божественний вогонь і віддав його людям. Тим самим він врятував народ від загибелі. Однак Зевс розгнівався на зухвалого сміливця і прирік його на вічні муки, прикувавши до скелі, щоб Прометей нарешті визнав верховенство Зевса і щоб зарікся любити людей.

Кожен день прилітав до скелі орел і видзьобував у відважного героя печінку. Але ніякі страждання не в силах були змусити гордого Прометея, борця за справедливість і гуманізм, скоритися жорстокому тирану. Ніщо не змусило його відступитися від людей.

«Знай добре, що я б не

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 + чотири =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)