Твір на тему: “Моє село в майбутньому”

Твір на тему: "Моє село в майбутньому"

Моє рідне село, село, де народилися мої батьки і живуть мої бабуся та дідусь, має цікаву назву – Паланка. Воно розташоване в Черкаській області, в Уманському районі. Село розкинулося на одній з погордованих рівнин Придніпровської височини і взяло свою назву від назви річки, понад якою і були вибудувані хати перших поселенців. Село знаходиться неподалік від міста Умань, яке має велику історію, тому його історія досить тісно переплітається з історією міста.

 

Паланка розташована в місцевості, яка привабила своїми природними умовами перших поселенців ще в давні часи. Неподалік від Паланки нещодавно археологи проводили розкопки, які підтвердили, що село має багату історію і було заселене в стародавні часи. Тоді його мешканці займалися землеробством і полюванням.

 

Під час возвеличення українського козацтва біля Паланки знаходився табір отамана Северина Наливайка, а його землі належали родині місцевих магнатів. У середньовіччя село декілька раз руйнувалося під час жорстоких війн, але знов і знов відбудовувалося. У XVII сторіччі воно увійшло до складу Російської імперії.

 

Революція в царській Росії сколихнула і Черкащину, і в цей час загинуло багато селян, які билися хто за червоних, хто за білих, а хто й у складі різних вільних загонів. Не менше мешканців Паланки поклали своє життя заради Батьківщини у часи Великої Вітчизняної війни, відстоюючи

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ сім = 15


Последние новости на форуме:




или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)