Твір на тему: «Лист до Марусі Чурай» за романом Л. Костенко «Маруся Чурай»

Твір на тему: «Лист до Марусі Чурай» за романом Л. Костенко «Маруся Чурай»

Роман у віршах Ліни Костенко є одним з найвидатніших творів цієї письменниці. Головна героїня, за ім’ям якої названий твір, втілила у собі найкращі риси української жінки, притаманні жінкам тому часу. І якщо б у мене була змога написати їй листа, я б це зробила приблизно так:

«Добрий день, Марусю! Я пишу тобі листа, як до справжньої подруги. Ти мене зовсім не знаєш, але я добре знаю твоє життя і ті причини, за якими ти опинилася у такому становищі. Я вважаю, що ти добра дівчина і розумієш важливість свого мистецького покликання. Я тебе добре розумію, коли твоє серце сповнюється гордістю за те, що козацький полк співає твої пісні, бо твої пісні допомагають козакам воювати.

Я хочу сказати, що ти справжня українська дівчина, бо ти розумієш кохання як почуття, яке невід’ємно від громади, а творчість твоя зацікавлює не тільки вузьке коло родичів та знайомих. Я бачу, що ти прагнеш до дії, хочеш в повній мірі пізнати людські радощі і страждання в усій їх повноті.

Я жалкую, що твоя любов виявилася роздвоєною, тому що ти зустрілася з розчахнутою душею твого коханого – Гриця Бобренка. Ти молодець, що розумієш нерівність своїх почуттів з почуттями Гриця:

«Моя любов чолом сягала неба,

А Гриць ходив

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Лист до Марусі Чурай» за романом Л. Костенко «Маруся Чурай»”
  1. Денис коментує:

    класс

  2. Инна коментує:

    Отлично)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 4 = два


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)