Твір на тему: «Характеристика Анни і Михайла з твору Ольги Кобилянської «Земля»

...

Твір на тему: «Характеристика Анни і Михайла з твору Ольги Кобилянської «Земля» 4.50/5 (90.00%) 2 голос[ов]

Повість Ольги Кобилянської «Земля» розповідає цікаву історію з життя сільської родини Федорчуків, історію про проблеми цих людей і тих людей, які були з цією сім’єю пов’язані. У повісті розкривається велика кількість різноманітних образів, в тому числі і образи закоханих одне в одного людей – Анни та Михайла. Михайло – один з синів і спадкоємців Федорчуків, а Анна –  наймичка однієї з місцевих родин.

Незважаючи не початок відносин з Анною, Михайло незабаром був змушений відправитися в армію. Для нього, для людини, яка звикла жити вдома і трудитися на землі, армія стала вкрай складним місцем для існування. Він не вмів стріляти, не був повною мірою готовий до армійської дисципліни, а тому по-справжньому страждав від тієї муштри, з якою стикався в армії. Втім, одного разу за його час перебування там у нього виникла можливість піти у відпустку, чим він і скористався. Батьки були дуже раді знову побачити сина, але навряд чи настільки ж сильно був радий побачити свого старшого брата інший син Федорчуків Сава. Михайло, на відміну від Сави, був людиною більш відповідальною, він завжди допомагав своїм батькам не тільки словом, а й справою. Зрештою, він дуже любив свого брата і ставився до нього відповідально, а тому не міг спокійно спостерігати за тим, як Сава будує свої відносини з Рахірою, яка його відверто псує. Зрештою, за свої добрі людські якості Михайло був змушений поплатитися – його вбив власний брат Сава.

Кохана дівчина Михайла Анна теж володіла непростою долею. Попри всі складності життя, Анна не здавалася і намагалася знайти свою втіху у праці. Праця стала для неї основою життя, в той час як всі навколишні люди, в тому числі мати і брат, ставилися до неї дуже вимогливо і постійно грубим чином просили у неї грошей. Анна бачила, що Михайло її любить, але при цьому була досить скромною. Втім, це пізніше не завадило їй стати байдужою до думки оточуючих людей і любити Михайла у відкриту. Так чи інакше, але після втрати Михайла Анни ще довгий час не могла стати щасливою. Вона пройшла через великі страждання, але все-таки завдяки своїй працьовитості знову змогла знайти щастя лише під кінець свого життя.

Образи Михайла та Анни – одні із центральних образів повісті Ольги Кобилянської. Щоб розуміти суть повісті та її сенс, важливо правильно аналізувати поведінку її головних героїв, зокрема, Анни та Михайла. Якщо такий аналіз проведений, мораль і сенс повісті буде зрозумілий кожному читачеві.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


8 − шість =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)