Твір на тему: «Чи потрібні сучасній людині загальнолюдські цінності»

Твір на тему: «Чи потрібні сучасній людині загальнолюдські цінності»

Перш, ніж говорити про цінності нашого часу, я б хотіла уточнити, що таке «наш час», в чому його відмінності та особливості. «Наш час» – це XXI століття, це Україна, яка є повноправним членом світової спільноти, частиною всього світу. «Наш час» – це можливості, яких не було у наших батьків : можливість подорожувати, вчитися за кордоном, спілкуватися, не виходячи з дому, з людьми що живуть в будь-якому куточку світу. «Наш час» – це можливість зробити запаморочливу кар’єру. «Наш час» – це можливість брати участь у житті своєї країни. «Наш час» – це час нових технологій, приголомшливих відкриттів у науці, час технологізації .

Але «наш час» – це і світова загроза тероризму. Це глобальне забруднення навколишнього середовища. Це час, коли багато в чому вирішується майбутнє людства. Тому так важливо, мені здається, визначити цінності, які є головними для кожної людини.

На мій погляд, ось основні цінності нашого часу: кохання, свобода, сім’я, друзі, світ, творчість, гроші, успіх, спілкування і самореалізація.

Для мене найголовнішою цінністю є кохання. Я повністю згодна з рядками великого поета О. Мандельштама:

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


1 + = чотири


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)