Твір на тему: «Чіпка – бунтар, правдошукач чи злочинець» за романом Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»

Твір на тему: «Чіпка – бунтар, правдошукач чи злочинець» за романом Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»

Працю над романом «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панас Мирний закінчив у 1875 році. Цей багатоплановий соціально-психологічний твір він створив разом із своїм братом письменником Іваном Біликом. В основу роману було покладено реальне життя селянства з його кривдами і радощами, соціальною нерівністю і злиденністю, а також жорстокими заходами так званих «захисників народу».

Одним з таких захисників був і головний герой роману Чіпка. На формування характеру цього персонажу вплило життя у постійних злиднях, зневажливе ставлення до хлопця сільських дітей, невідступне прізвисько «виродок» та багато інших чинників. З малих років в душі Чіпки зародилася ненависть до людей, яка згодом і зруйнувала його життя. Але проти все у дитячій душі так само зародилися доброта, чесність і щирість. Розвитку цих якостей сприяли розповіді люблячої бабусі Оришки і її лагідні казки. Розмірковуючи над людськими стосунками, Чіпка казав: «Я, бабусю, добрий. Я злого не

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Чіпка – бунтар, правдошукач чи злочинець» за романом Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»”
  1. Анжелика коментує:

    Спасибо

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


три + 9 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)