ТВІР НА ТЕМУ: БАТЬКІВЩИНА – ЩО ВОНА ДЛЯ МЕНЕ ЗНАЧИТЬ

...

ТВІР НА ТЕМУ: БАТЬКІВЩИНА – ЩО ВОНА ДЛЯ МЕНЕ ЗНАЧИТЬ 5.00/5 (100.00%) 4 голос[ов]

ТВІР НА ТЕМУ: БАТЬКІВЩИНА - ЩО ВОНА ДЛЯ МЕНЕ ЗНАЧИТЬ

Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі — у нашій славній Україні.
Любов до Батьківщини починається з любові до рідної хати, В стежки дитинства, до мудрості народної казки. Не знаючи історії рідного народу, не можна бути громадянином своєї держави.
Як і для кожного з нас, Батьківщина для мене — це місто, де я народився і живу, де живуть і працюють мої батьки, — земля моїх пращурів.
Батьківщина — це рідний дім, де на тебе чекають завжди І любов’ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається, де б вона не мандрувала у світі.
Батьківщина — це все, що мене оточує: і небо, і зорі; ліси і поля; люди, які поруч зі мною в радості чи смутку; це те, що підтримує людину у час негоди, дає сили пережити усі негаразди.
Нехай рідна земля пошле нам силу для життя. Подивімося на голубе небо і думкою, як у тій чудовій пісні, полинемо аж до сонця і зірок і поглянемо на трепетну Землю, — і тоді відкриється нам на іелено-голубому лоні планети край, що нагадує собою серце, — і це Україна, співуча рідна моя земля.


Завантаження...

Схожі твори

  • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
  • Доброзичливість та кумедність “Моєї автобіографії” Остапа Вишні Як відомо, людина без спогадів — людина без минулого. Для більшості з нас найприємнішими є спогади про дитинство. Саме від того, яким є той чарівний світ, залежить наше сприйняття тих […]
  • Твір на тему: «Лист Григорію Сковороді» Григорій Савич Сковорода увійшов у свідомість своїх сучасників і нащадків як народний філософ і вільнодумець, як мудрий вчитель життя. І якби у мене буда змога звернутися до свого […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


три + 4 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)