Реферат на тему: «Історія відкриття кисню»

Реферат на тему: «Історія відкриття кисню»

У кисня цікава історія відкриття. Він, можна сказати, був відкритий тричі. Затримці його відкриття сприяли властивості кисню, такі як газоподібність, безбарвність, відсутність смаку і запаху. Але вчені ще в далеку давнину припускали про існування даної речовини.

Цікавим фактом є те, що вперше кисень виділили не хіміки. Це зробив винахідник підводного човна К. Дреббель ще на початку XVII століття. Цей газ він використовував для дихання в човні при зануренні воду. Але роботи винахідника були засекречені. Тому відкриття К. Дреббеля не зіграло великої ролі у розвитку хімії.

Офіційно ж було відкрито кисень практично одночасно, незалежно один від одного, великими хіміками XVIII століття шведом Карлом Вільгельмом Шеєле і англійцем Джозефом Прістлі. Шеєле виділив кисень трохи раніше, проте його трактат «Про повітря і вогонь», де були надані дані про кисень, був опублікований пізніше, ніж повідомлення про відкриття Прістлі. Вони відкрили новий газ. Вважається, тільки і всього.

А ось головною ж фігурою у відкритті кисню є великий французький хімік Антуан Лоран Лавуазьє. Він дізнався про кисень від самого Прістлі. Лавуазьє не знав, що в процесах горіння приймає

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 4 = п'ять


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)