Привабливість образу Діка Сенда (за романом Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан»)

...

Привабливість образу Діка Сенда (за романом Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан») 4.95/5 (99.02%) 508 голос[ов]

Жуль Верн у своєму творі «П’ятнадцятирічній капітан» змалював надзвичайні пригоди юного Діка Сенда і його друзів у відкритому морі та в нетрях тропіч­ної Африки.

Після загибелі екіпажу «Пілігрима» юнакові довелося стати капітаном шху­ни і взяти на себе відповідальність за життя місіс Велдон, її сина та п’ятьох не­грів, врятованих командою «Пілігрима». Дік Сенд залишався капітаном своєї невеликої команди і після того, як шхуна розбилася об рифи, а її пасажири опи­нилися в тропічній Африці. Чимало іспитів випало на їхню долю. Але найваж­че було п’ятнадцятирічному капітанові, тому що від його рішень залежали до­ля і життя людей, що довірились йому.

Пройшовши неймовірно важкий і довгий шлях, Дік Сенд переборов на своєму шляху й океанські простори, й африканські джунглі, населені дикими пле­менами людожерів та лютими хижаками.

Я вважаю, що рішучість, мужність, твердість зробили з Діка Сенда справжнього героя. Наполегливість і працьовитість допомогли йому здобути необхідні знання, повагу людей. За характером Дік залишився простим і сором’язливим юнаком, адже він тільки почав важкий шлях справжнього капітана одного з ко­раблів Джеймса Велдона. Тому хочеться побажати героєві попутного вітру і семи футів під кілем.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Привабливість образу Діка Сенда (за романом Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан»)”
  1. МИхаил сказав:

    сподобалось

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 3 = п'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)