Прислів’я — мудрість народу

Щоб довести твердження «Прислів’я — мудрість народу», треба перш за все зрозуміти, що таке мудрість. У казках, оповіданнях, легендах мудреці завжди зображуються літніми людьми. Вони прожили довге життя. У ньому було все: радість і горе, щастя і невдачі. Кожна нова подія на життєвому шляху, навіть нещасли­ва, збагачувала людину досвідом, знаннями, почуттями, тобто робила її мудрішою. Отже, мудрість — це знання і життєвий досвід, які приходять з роками.

Народ, так само як і людина, народжується, розвивається, набуває досвіду. На жаль, він може навіть померти, якщо нові покоління не будуть враховувати досвід своїх предків. Народна мудрість — це досвід багатьох поколінь. Він накопичувався сотні, а може, й тисячі років. Кожне нове покоління удосконалювало знання, отримані від дідів-прадідів.

Прислів’я і приказки — це настанови батьків своїм дітям. Вони вчать, як тре­ба жити в суспільстві, ставитися до людей, які риси вдачі у собі треба виховува­ти, а які, навпаки, викорінювати, як бур’ян. Тобто у кожному прислів’ї і кожній приказці відображуються моральні норми народу.

Народи відрізняють один від одного за кольором шкіри, звичками, мовою, уподобаннями, але всіх їх

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 5 = чотири


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)