На косовиці (твір-оповідання про випадок з життя)

Літо — чудова пора відпочинку. Цього року, як і всі попередні роки, я поїхав до бабусі в село. Там завжди багато роботи. Але моя добра бабуся жаліє мене з братом і тому в нас вистачає вільного часу для цікавих занять. Ми ходимо на риболовлю, просто купаємося в річці, граємо з однолітками в м’яча.

Одного разу завітав до бабусі наш дядько, що живе в сусідньому селі. Він розповів новини і запросив нас на заготівлю сіна. Бабуся не хотіла відпускати, але ми її вмовили, пообіцявши, що будемо поводитися добре.

Їхали ми довго і нарешті опинилися на казковому лузі поблизу річки. Дядь­ко з товаришем стали косити, а ми вирішили назбирати суниць, що росли серед лугу. Спочатку ми більше їли, а потім захотіли назбирати про запас. А оскільки в нас не було ніякої посудини, то, побачивши здоровенного лопуха, вирішили з його листя зробити собі кошик. Тільки мій брат вирвав цього лопуха, як від­разу скрикнув. Його вжалила змія. Що то була за змія ми, звичайно, не встигли розгледіти, бо вона втекла. Коли на наш крик

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


шість + = 11


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)