Мій улюблений герой роману В. Скотта «Айвенго»

Коли я дочитав роман «Айвенго», я навіть засмутився. Ще недавно я із за­вмиранням серця стежив за героями, хвилювався, чи встигнуть прийти на допомогу Ричарду відважні воїни Локслі… Роман Вальтера Скотта захопив мене цілком, наче чарівною машиною часу переніс у середньовічну Англію. І ось роман дочитаний. Що залишив він у мені?

Часи, змальовані в романі, дуже далекі від нас. Але образи твору настільки живі й яскраві, що мимохіть починаєш хвилюватися, боятися й радіти за них, наче герої ці — реальні знайомі люди.

Саме Айвенго, а навіть не славетний король Ричард Левине Серце, є головним героєм роману. І для мене цей образ доблесного лицаря став улюбленим образом. Чим саме Айвенго вражає, що примушує мене захоплюватись цим героєм?

Знайомство читача з головним героєм відбувається незвичайно. Героя, переодягненого прочанином, не впізнають ні батько, ні кохана. Не знаємо Айвенго й ми. Але Вілфред уже в рідному домі, за яким скучив у далеких краях. Він бачить суворого батька, що не готовий простити сина. Він бачить кохану, та не може наблизитись до неї. Але й у ці важкі для душі хвилини Айвенго виявляє незвичну для свого часу

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Коментарі

5 коментарів до “Мій улюблений герой роману В. Скотта «Айвенго»”
 1. МИРОСЛПАВ коментує:

  ЖЕСТЬ НО БАГАТО ЖЕСТИ

 2. Владка коментує:

  Супер)

 3. Влад коментує:

  Мені найбільше допоміг 1 абзац. ДЯкую всім

 4. Виталій коментує:

  Нажаль не знайшов для себе кроисної інформації

 5. влад кізан 7 А КЛАС коментує:

  не списуй те однокласники бо я вже написав твыр пожалуста не списуйте

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


два + 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)