Ким я хочу стати в майбутнього

У майбутньому я мрію стати музикантом. Ця професія зараз не є найпрестижнішою, але я не збираюся відмовля­тися від своїх намірів.

З семи років я займаюся в музичній школі по класу фортепіано. До великої світлої кімнати, де стояв крилатий інструмент із клавішами, уперше мене привів тато. Спочатку мені здавалося, що це ненадовго — на рік або два, а потім татові перехочеться мати в сім’ї піаніста. Проте пройшли короткі тижні, і я відчув, що музика — небайду­же для мене заняття. Інструмент почав слухатися мене. У мене з’явилися улюблені викладачі й виконавці.

У майбутньому я найчастіше уявляю себе сольним виконавцем. Мені б дуже хотілося, щоб квитки на мої кон­церти коштували якомога дешевше. Тоді їх зможуть відвідувати і діти, і старі люди. Я хочу грати музику таких відомих композиторів, як Бетховен, Шопен, а також мій улюблений Скрябін.

Музикант може грати не тільки для того, щоб заробити гроші. Ті з музикантів, хто поважає себе, радо беруть участь у різноманітних благодійних концертах, акціях. Таким чи­ном, звичайний піаніст спроможний дарувати людям не тільки художню насолоду, але й

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять + = 11


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)