Геракл — улюблений герой стародавніх греків

На відміну від представників інших цивілізацій, греки уявляли собі богів в об­разі звичайних людей. їм були притаманні людські вади, слабкості. Та все ж бо­ги були недосяжними, бо жили на горі Олімп.

Усі випробування, які випадали на долю людини, вона пов’язувала з гнівом богів-олімпійців. Людина не могла самостійно захищатися від розбурханої стихії, хвороб, які уявлялися їй страшними чудовиськами. Існувала потреба знайти героя-захисника, який би віддавав себе до останку, оберігаючи людську спільноту. Мабуть, тому необхідність та фантазія створили образ народного героя — Геракла.

Геракл — не звичайна людина. Він син Зевса і земної жінки. Мені здається, що греки не випадково створили образ напівбога-напівлюдини. З одного боку, їм хо­тілося мати свого посланця на Олімпі, який міг би повідати богам про страждан­ня, переживання людей. З іншого боку — надзвичайна сила Геракла вселяла в гре­ків надію на те, що вони завжди будуть мати захисника, бо він ніколи

Якщо ви бажаєта побачити твір повністю, лайкніть в одній із соцмереж (если после лайка не открывается обновите страницу!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


1 + два =


Последние новости на форуме:
или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)