Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Чого мене навчив твір "Маленький принц"?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 shutnuk

shutnuk

Главный Админ

• Модераторы
  • 575 сообщений

Отправлено 22 Май 2014 - 15:04

Відповідальності за себе. Планета, де жив Маленький принц, була зовсім маленькою. І оселилися на ній, крім інших, насіння противного баобаба. Не те, щоб Принц не любив баобаби. Але вони були такими великими, що дозволь їм вирости з маленьких насіння, можуть розірвати планету. Де тоді йому жити? Тому він і взяв собі за правило: «Встав по ранку, умився, привів себе в порядок - і відразу ж приведи в порядок свою планету. Неодмінно треба щодня виполювати баобаби, як тільки їх вже можна відрізнити від рожевих кущів. »Причому тут відповідальність за себе, запитаєте ви? Кожен з нас - маленька планета. І є на ній і добре насіння, і погані. Якщо не хочеш, щоб тебе розірвало, як планету Принца баобабами, треба весь час, кожен день «виполювати» з себе погане.
Наполегливості. А почалося все з того, що Принц попросив льотчика зламався над пустелею літака, який сидів зовсім самотній і думав найгірше, намалювати баранчика. Звичайно ж, льотчик дуже здивувався і став задавати багато непотрібних питань, мовляв, звідки ти і що тут робиш, говорити, що не вміє малювати. Але Маленький принц повторював йому знову і знову: «Будь ласка, намалюй баранчика!» Льотчик малював, Принцу не подобалося, льотчик знову малював ... Так у Принца все ж з'явився баранчик. А ще він ніколи не заспокоювався, поки не отримував відповіді на свої питання. Льотчик іноді сердився на нього, але все одно відповідав.
Розумінню любові. Багато людей запитують: що таке любов? І їм багато відповідають. Протягом століть відповідають. І простими словами і складними. А все одно ніяк не зрозуміти. А Принц зрозумів. Зрозумів, що коли хтось стає для тебе не схожим ні на кого на всьому білому світі, значить це любов. Так адже і є: улюблений - це той, хто для тебе єдиний. І ще: ми відповідальні за того, кого любимо, кого приручили.
Розумінню щастя. Кожен хоче бути щасливим. І кожен думає про щастя по-своєму. Стати багатим - щастя. Стати відомим - щастя. Багато яких ще щасть придумують для себе люди. І не думають, що все це можна втратити в секунду. Маленький принц підказав мені, що таке щастя. І я йому вірю. Тому що це щастя втратити неможливо: «Якщо любиш квітку - єдиний, якого більше немає ні на одній з мільйонів і мільйонів зірок, - цього досить: дивишся і відчуваєш себе щасливим.»
Розумінню жіночої суті. Роза, яку полюбив Маленький принц, була істинною жінкою. Таємничої, красивою, балакучої, марнославної, примхливої. Маленький принц, коли познайомився з нею, всі її слова брав близько до серця і дуже засмучувався. Але потім ... Потім він зрозумів, що: «Даремно я її слухав. Ніколи не треба слухати, що говорять квіти. Треба просто дивитися на них і дихати їх ароматом. Ці розмови ... Вони повинні були мене розчулити, а я розлютився. »Тоді він і збагнув суть жінки:« За цими жалюгідними хитрощами я мав вгадати ніжність. Квіти так непослідовні! »
Розумінню мудрості керівництва. Один учений, якого звали Фрейд, сказав, що влада - те, чого ми дуже хочемо, і що веде нас по життю. Не всі стають головними або володарями. А ті, хто став, не всі керують мудро. Тобто вимагають від людей не зрозумій чого і як зробити. І всім тоді погано. Володар сердитися на підданих, головні - на підлеглих, а вони все - на них. Але ж усе так просто: «Від кожного треба вимагати те, що він може дати. Влада передусім має бути розумною. »Саме цьому навчив Принца Король з однієї планети, а у Принца - я.
Розумінню, що дорослі іноді бувають дивними. Принц так багато подорожував і знайомився з різними людьми: честолюбців, П'яницею, Діловим людиною, Географом, Торговцем пігулками. І всі вони здавалися йому дивними. Честолюбець був бідний і самотній, але чекав, що їм будуть захоплюватися. П'яниці було совісно пити, але він пив, щоб забути, що йому соромно. Ділова людина втомлювався, вважаючи зірки, але нікому не потрібні були його підрахунки. Географ писав різні наукові книги з географії, але не знав навіть, чи є на його планеті міста, моря і лісу.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2017 UKRTVORU.INFO