Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому


твір-роздум (замітка)дискусійного характеру публіцистичного стилю теми: 1) чи модна вважати себе справжнім українцем незнаючи української мови?


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 van

van

    Администратор

  • Администраторы
  • 55 сообщений

Отправлено 26 Апрель 2013 - 19:34

твір-роздум (замітка)дискусійного характеру публіцистичного стилю теми: 1) чи модна вважати себе справжнім українцем незнаючи української мови? 2)для чого потрібні знання людині? 3)розвиток інтернету в найближчі роки докорінно змінить систему освіти. ПОМОЖІСТЬ

Компютери , надсучана техніка, телевізори -  усе це заполонило сьогоднішній наш світ.Те , що компютеризація -найбільш характерніша ознака нашого часу, ніхто і не говорить, адже це всім і так зрозуміло.Ця ознака - реальї сьогодення,справді .Сьогодні у кожного є компютер, і це уже говорить само за себе.Вони приносять як позитив , так і негатив, попри те ми продовжуємо користуватися ними , знаюи їхню небезпечну сторону.Компютерна промисловість розвивється по всіх країнах світу - і це також показник  того , шо компюрери захоплють нашу планету.Сьогодні вони замінили нам книги.Ми навіть не ходимо у бібліотеку.І слово книга нам ні про що не говорить.Бо ми забули про книгу оту ту таку з листками ..від якої пахне друкарнею., і яку справді хочеться читати, що б там не було....А наслідки згодорм можуть бути непередбачуванними.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2018 UKRTVORU.INFO